Produkty

paseczek

Oferujemy następujące usługi w zakresie nagłośnienia dźwięku:

– Kolumny głośnikowe gitarowe
– Kolumny głośnikowe basowe
– Kolumny głośnikowe estradowe PA
– Zestawy nagłośnieniowe do instrumentów i na estradę
– Renowacje wzmacniaczy combo
– Renowacje head
– Renowacje kolumn głośnikowych
– Wszelkie przeróbki w zakresie kolumn głośnikowych
– Fachowe doradztwo techniczne w zakresie nagłośnień i wyboru sprzętu.


pasek-ozdobny-1

Nasze kolumny gitarowe są zbudowane z 15mm sklejki brzozowo-olchowej. Sklejka jest odpowiednio dobrana pod względem tonalnym. Priorytetem jaki stawiamy za cel jest doskonałe brzmienie gotowej kolumny. Wpływa na to kilka czynników oprócz odpowiedniej sklejki istotne jest łączenie scianek i rodzaj użytego kleju. Bardzo ważne jest odpowiednie rozłożenie rezonansów na całą obudowę. Kolumny wykończone są tolexem, który jest klejony klejem o odpowiednich parametrach wodoodporności jak również powoduje utwardzanie się tolexu. Grile jakie używamy są dobierane na zasadzie przezroczystości akustycznej. Za pomocą grila można w pewien sposób wpłynąć na charakter wyższych rejestrów kolumny. Grile są montowane bezpośrednio na froncie. Konstrukcja naszych kolumn gitarowych jest klasyczna front i tył jest wstawiany i opiera się na listwach. W wersjach custom jest możliwość wklejenia frontu czy tyłu na stałe. Każdy z takich zabiegów ma wpływ na końcowe brzmienie kolumny. Jako, ze do każdej kolumny podchodzimy indywidualnie można stwierdzić, ze każda kolumna wykonana u nas jest jedyna w swoim rodzaju. Na tym polega urok ręcznie robionego sprzętu.


pasek-ozdobny2

Kolumny basowe budujemy z 15mm sklejki brzozowo-olchowej. Po serii testów stwierdziliśmy, ze ten rodzaj sklejki najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Aby zagwarantować sztywność obudowie kolumny posiadają szereg wewnętrznych wzmocnień co jest niezwykle istotne. Tak zrobione kolumny gwarantują doskonałą sztywność obudowy i dobry rozkład rezonansów co procentuje lepszym brzmieniem. Nasze kolumny basowe są składane metodą klej + wkręty czyli w sposób klasyczny. Front i tył jest wklejany na stałe, głośniki są montowane na front. Wszystkie kolumny wykonujemy jako bas-reflex. Obicie to filc lub w opcji custom tolex. Gril blacha perforowana, siatka pleciona lub w opcji custom grill materiałowy obciągnięty na dodatkowej ramce. Okablowanie naszych kolumn basowych jest realizowane kablami o grubości zyły 2×1,5mm, gniazda speakon lub Jack stosujemy firm Neutrik, Rean, Lidge. Zwrotnice wykonujemy sami w zależności od wybranego głośnika wysokotonowego i wymagań klienta dobieramy odpowiedni filtr wraz z regulacją tweetera.
Zdajemy sobie sprawę z różnorodności gustów muzycznych potencjalnych klientów dlatego nasze kolumny z założenia są budowane jednostkowo nie mamy produkcji seryjnej. Wszystko odbywa się na indywidualne zamówienie i jest tworzone ręcznie od podstaw co gwarantuje wysokiej jakości końcowy produkt w postaci instrumentalnej kolumny głośnikowej.

Zapraszamy !

 


 

Komentarze są wyłączone.